LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"TI NUK DORËZOHESH!"/ Mesazhi i Braçes për ish-kryeministrin, Fatos Nano

31 Gusht 2023, 12:46, Aktualitet CNA

"TI NUK DORËZOHESH!"/ Mesazhi i Braçes për

Deputeti socialist, Erion Braçe, ka reaguar në lidhje me situatën e vështirë shëndetësore që po kalon ish-kryeministri Fatos Nano, i cili aktualisht ndodhet i shtruar në spital.

Pas një shkrimi kushtuar Nanos, të kryeministrit Edi Rama, i cili shprehu konsideratën e thellë dhe uroi që ish-kryeministri Nano t’ia dalë në gjendjen e rëndë në të cilën ndodhet dhe ku zbulon se i ka akorduar ish-kryeministrit Fatos Nano, "Kordonin e Madh me Yll të Mirënjohjes Publike" për kontributin e shquar në ndërtimin e shtetit kushtetues dhe demokratik në Shqipëri, ka bërë një postim në rrjetet sociale edhe Braçe.

 

 

Bashkangjitur një fotoje të ish-kryeministrit Fatos Nano, Braçe ka shkruar me shkronja kapitale “TI NUK DOREZOHESH!”/CNA

 

Lajmet e fundit nga