LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbërtheu krimet e të ‘fortëve’ / Nuredin Dumanit i komunikohet masa e sigurisë në spital

21 Maj 2022, 08:54, Kronika CNA

Gjykata e Posaçme i ka komunikuar masën e ?arresti ne burg? Nuredin Dumanit në ambientet e spitalit. Kujtojmë se Dumani u arrestua pak javë më parë, pasi i shpëtoi atentatit.

Pas arrestimit, i penduari i drejtësisë, rrëfue krimet, duke bërë që SPAK të shkatërronte 8 grupe kriminale dhe të ekzekutojë 18 masa sigurie.

9 PERSONAT QË KANË QENË TË ARRESTUAR

Nuredin Dumani, 35 vjeç Henrik Hoxhaj, 40 vjeç Altin Ndoci, 35 vjeç Erion (Andrea) Alibej, 36 vjeç Skerdi Tasi, 31 vjeç Elvis Koçi (Çaushllari), 30 vjeç Ilirian Feci, 47 vjeç Enver Diva, 43 vjeç Besjan Xhixha, 31 vjeç

 9 PERSONAT QË U ARRESTUAN GJATË OPERACIONIT

Ardjan Uzuni, 56 vjeç Leonard Palushi, 41 vjeç Gentian Sharra, 48 vjeç Fatos Gosa, 54 vjeç Florenc Çekrezi, 35 vjeç Petrit Qoli, 51 vjeç Agron Qoli, 52 vjeç Agron Qafa, 48 vjeç Asllan Plaku, 30 vjeç./ CNA.al

Lajmet e fundit nga