LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gara për kreun e PD-së/ Agjenda e Berishës dhe Elezit, ku dhe kur do të zhvillohen takimet

19 Maj 2022, 12:01, Politikë CNA

Është zbardhur kalendari i takimeve për ditën e sotme të dy kandidatëve për kreun e PD-së, Sali Berisha dhe Ibsen Elezi.

Sipas njoftimit, Berisha do të zhvillojë takim në Korçë në orën 18:30, ndërsa Ibsen Elezi, në Pogradec në orën 17:00 dhe në orën 20:00 në Korçë.

Kujtojmë se zgjedhjet për kreun e PD-së do të mbahen më datë 22 maj.

Lajmet e fundit nga