LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E rëndë në Tiranë/ 26 vjeçarja tenton t’i japë fund jetës duke u hedhur nga kati i dytë i banesës

21 Prill 2022, 20:00, Kronika CNA
E rëndë në Tiranë/ 26 vjeçarja tenton t’i

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë, në zonën e Komunës së Parisit, ku një 26 vjeçare, e dyshuar me problem të shëndetit mendor, ka tentuar ti japë fund jetës duke u vetëhedhur nga kati i dytë i banesës.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 21.04.2022, te Komuna e Parisit, në rrugën “Mihal Popi”, ka tentuar të vetëhidhet nga kati i dytë i banesës ku banon, shtetasja K. E., 26 vjeçe, e cila dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lajmet e fundit nga