LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTOT-Qytetarët në protestë kundër rritjes së çmimeve/ Forcat policore "blindojnë" qytetin

19 Mars 2022, 10:16, Aktualitet CNA
FOTOT-Qytetarët në protestë kundër rritjes së

Qytetarët kanë dalë sërish të protesojnë kundër rritjes së çmimeve të naftës dhe produkteve ushqimore . Protestuesit kanë nisur të grumbullohen në sheshin Skënderbej , për të vijuar më pas marshimin drejt kryeministrisë.

Para se të nisë protesta policia e shtetit ka marrë masat, duke angazhuar forca policore në qendër të Tiranës, si pranë kryeministrisë, po ashtu edhe në rrugë të ndryshme të qytetit./CNA.al

Lajmet e fundit nga