LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rama jep lajmin/ 28 familje në Gramsh, do strehohen në banesa të reja

13 Shkurt 2022, 07:48, Aktualitet CNA

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të diele me një lajm të mirë për 28 familje të fshatit Kodër Zgjupë, të cilat tashmë do të kenë një banesë të re, pasi ato të vjetrat ishin prekur nga rrëshqitja e dherave. Lajmin  e bëri të ditur vetë kryeministri përmes një albumi fotografik në rrjetet sociale.

?MIRËMËNGJES

dhe me gëzimin e 28 familjeve të fshatit Kodër Zgjupë në Gramsh, tashmë me një strehë të re, më komode e të sigurt, duke i dhënë fund ankthit nga rrëshqitjet e tokës, ju uroj të diel të qetë?, shkruan Rama./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga