LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Turp për ju Lulzim Basha...!!!

10 Janar 2022, 11:39, Opinione CNA
Turp për ju Lulzim Basha...!!!

Nga Rudin Sata

Të kërkosh Ti me Gaz Bardhin ndihmë nga POLICIA që për 9 vite e keni quajtur POLICIA E KRIMIT…dhe i fton që të bëjnë EKSPERTIZËN KRIMINALE???

PO NDAJ KUJT O MJERAN DO E BËJNË???

NDAJ DEMOKRATËVE QË SAKRIFIKUAN ÇDO GJË PËR MENDEREN TUAJ???

TURPI J’U MARROFTË….!!!

JAM PA FJALË…!!!

Harram e paç kontributin dhe mbështetjen time ndaj teje në çdo betejë.

Dhe këtë po t’a them unë që hapja dhe mbyllja protestat duke kënduar HIMNIN KOMBËTAR si në Cadrën e Lirisë, dhe gjatë gjithë protestave…!!!

Unë të kam ndejtur në krahë për plot 8 vitë për të rrëzuar DIKTATURËN…!!!

Unë me qindra e mijra demokratë nuk e kemi menduar kuuurrë që ato bomba dhe gaz lotsjelëës që na i hidhte policia e Edi Ramës , SOT…po i përdor Ti kundra DEMOKRATËVE…!!!

TURP…TURP…TURP….!!!

Kjo që po ndodh mes demokratëve është PËRGJEGJËSIA JUAJ PERSONALE.

Pèr 9 vite si Kryetar i shperbleve demokratet vetèm me HUMBJE HUMBJE dhe vetèm HUMBJE.

Pèr 9 vite nuk e REFORMOVE dot partinè.

Per 9 vite vetèm LARGOVE VLERAT.

Per 9 vite mendove vetèm pèr karrigen tènde.

Per 9 vite i shpèrbleve demokratèt vetèm me FJALE BOSHE…

Per 9 vite mendove pèr KLANIN TÈND dhe tè familjarève tè tu…!!!

Dhe sèfundmi…siç e pamè SHKATÈROVE PD.

PÈRCAVE DEMOKRATÈT.

Mbolle frymèn e URREJTJES.

Liderèt perendimor ndèrtojnè URAT E BASHKÈPUNIMIT…

Ndèrsa Ti shkatèrove URAT dhe NGRITE MURET E NDASISÈ..!!!

PËRBALLJA IME TANI DO TË JETË NDAJ JUSH DHE RAMËS.

Do mbetesh aty i vetëm i mbyllur në kullë si OSO KUKA…!!!

Tè rroftè VULA dhe GODINA…!!!

LARGOHUUUU…

JEP DORËHEQJEN…!!!

JE TURPI I DEMOKRATËVE…!!!

 

Lajmet e fundit nga