LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas Durrësit/ Edhe Vlora “shpall non grata” Lulzim Bashën

27 Dhjetor 2021, 19:52, Politikë CNA

Pas PD-së së Durrësit, edhe ajo e Vlorës feston ditëlindjen e 31 të krijimit të saj.

Kreu i PD-së së Vlorës Genc Deromemaj, përmes një postimi në rrjetin social shkruan se në datën 29 dhjetor në orën 12:00 do të zhvillohet një ceremoni festive.

Por njësoj si dega e PD Durrës, edhe Vlora ka ?shpallur non grata? Lulzim Bashën dhe ka ftuar në këtë ceremoni vetëm ish kryeministrin Sali Berisha.

?Të nderuar anëtarë të Partisë Demokratike Vlorë!

Partia Demokratike Vlorë, fton të gjithë anëtarët e saj prej 29 Dhjetor 1990 deri më sot, të Festojmë ditëlindjen e 31-të, Ditën e Mërkurë datë 29.12.2021 ora 12:00, pranë Hotel Bologna – Skelë.

Me pjesëmarrjen e Liderit Historik Dr. Sali Berisha?, shkruan Deromemaj./CNA.al

Lajmet e fundit nga