LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

PD e Durrësit feston 31 vjetorin e themelimit/ Fton Berishën dhe injoron Bashën

27 Dhjetor 2021, 19:11, Politikë CNA

Partia Demokratike e Durrësit feston nesër 31 vjetorin e themelimit, ku edhe është organizuar një ceremoni festive.

Përmes një postimi në faqen zyrtare, PD e Durrësit bën me dije se pjesë e kësaj feste do të jetë i pranishëm edhe ish kryeministri Sali Berisha.

?Njoftim!

Të nderuar anëtarë.

Me rastin e 31 vjetorit të themelimit të Partisë Demokratike Dega Durrës, nesër, më datë 28 dhjetor, ora 17: 45, Hotel Adriatik, Plazh, do të  organizohet një ceremoni festive me aktivin e degës ku do të na bashkohet dhe Prof.Dr. Sali Berisha.

Ju faleminderit?, thuhet në njoftim./CNA.al

Lajmet e fundit nga