LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Ngrijnë” Euro, Dollari dhe Paundi/ Nuk ka lëvizje në tregun e këmbimit valutor

10 Tetor 2021, 06:20, Ekonomi CNA
‘Ngrijnë” Euro, Dollari dhe Paundi/ Nuk ka lëvizje në

Kursi i këmbimit nuk po njeh luhatje, të paktën prej pesë ditësh.

Nuk ka ndryshim të shkëmbimit të monedhave të huaja me leku shqiptarë.

Dollari sot blihet me 103.2 lekë, dhe shitet me 108.2.lekë. Euro blihet me 120.7 lekë dhe shitet me 125.7 lekë.

Paundi britanik, shitet me 140.6 lekë dhe shitet me 145.6 leke.

Më poshtë sjellim këmbimin valuator të gjitha monedhave të huaja./CNA.al

Lajmet e fundit nga