LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tirana nesër pa energji elektrike/ OSHEE publikon zonat dhe oraret

22 Korrik 2021, 14:17, Aktualitet CNA

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE njofton se ditën e nesërme disa zona do të mbeten pa energji elektrike.

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 23 korrik

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, nesër, 23 korrik do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë.

Më poshtë oraret e stakimit dhe zonat që preken nga kufizimi i energjisë si pasojë e punimeve në kabina

23 korrik

09:00-14:00

Pjesërisht: Fshati Varosh

10:00-16:00

Pjesërisht: rruga ?Ramadan Sokoli?

09:00-16:00

Pjesërisht: Rruga ?Don Bosko? dhe rruga ?Jordan Misja?

 

Lajmet e fundit nga