LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tronditëse/ 47 vjeçari vetëvritet me armë zjarri

22 Korrik 2021, 14:04, Aktualitet CNA

Një ngajrje tronditëse ka ndodhur në qytetin e Fierit ku një 47 vjeçar është vetëvrarë.

Sipas burimeve zyrtare, ngjarja ndodhi rreth orës 15:10, në lagjen ?Kongresi i Përmetit?, Fier, shtetasi me inicialet A.S, 47 vjeç, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë në dyqanin e tij souvenir

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga