LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Covid-19/ Mbërrijnë 25 mijë doza të tjera të vaksinës SPUTNIK

30 Prill 2021, 09:36, Politikë CNA

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se në vendin tonë kanë mbërritur 25 mijë doza të tjera të vaksinës SPUTNIK.

Rama thekson se ritmet e vaksinimit do të vijojnë të rriten gjatë muajit maj.

?Mbërrijnë 25 mijë doza të tjera të vaksinës SPUTNIK
Ritmet e vaksinimit do të vijojnë të rriten dhe objektivi i 1/2 milionë të vaksinuarve brenda majit do të arrihet në pjesën e parë të muajit?, shkruan Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga