Nga Skënderbeu te kampionët bardheblu, mbrojtësi gjen ekip pas largimit nga Korça

19 Qershor 2022, 18:11, Sport CNA
Nga Skënderbeu te kampionët bardheblu, mbrojtësi gjen ekip pas
Melos Bajrami me fanellën e Shkupit

Melos Bajrami nuk është më një futbollist i Skënderbeut. Mbrojtësi është larguar nga korçarët pas përfundimit të kampionatit, që solli edhe rënien e korçarëve në Kategorinë e Parë.

Pas largimit nga bardhekuqtë, Bajrami do të vazhdojë karrierën te kampionët e Maqedonisë së Veriut, Shkupi.

20-vjeçari ka nisur stërvitjen me bardheblutë, teksa është aktivizuar edhe në dy ndeshjet miqësore, ndaj Ballkanit dhe Tiranës.

Në të kaluarën, përveç Skënderbeut, Bajrami është aktivizuar edhe me Ballkanin në Kosovë.

Lajmet e fundit nga