LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperaturat deri në 34 gradë celsius/ Moti për ditën e sotme

20 Shtator 2023, 07:26, Sociale CNA
Temperaturat deri në 34 gradë celsius/ Moti për ditën e
Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në mesditë.

Temperaturat minimale do të luhaten 13-22 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 27-31°C e veri, 31-34°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim jugperëndim me shpejtësi 6 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur./ CNA

Lajmet e fundit nga