LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Lëri librat, mëso tabelën e shumëzimit”/ Demokratët tallen me Bashën: Luli ça e mban atë qese

18 Nëntor 2022, 11:59, Politikë CNA

“Lëri librat, mëso tabelën e shumëzimit”/

Lulzim Basha ish kreu i PD vizitën e mbrëmshme tek Panairi i Librit e ka publikuar me foto paraditen e sotme në rrjete sociale.

“Së bashku me Viktorian vizituam Panairin e Librit në edicionin e 25 të tij. Kënaqësi të shikoje aq shumë autorë, vepra të reja por dhe një interes të madh të qytetarëve për librin”, shkruan Basha.

Librat duket se nuk kanë pasur kurrë një visitor më humbës se sa Basha.

Këtë e thonë demokratët , teksa komentojnë në rrjetin e tij social.

Ata e akuzojnë se është i shitur dhe se i la rrugëve.

Por zemërimit të demokratëve nuk iu mungon ironia, teksa e pyesin gjallë je, apo a di të lexosh.

“Njeri i shitur që mban peng opozitën me pazaret që ke me Ramën. Zhduku mos të shohim… Ore Luli ça mban atë qese gjithmonë me vete apo merr bukë nga shpija?...

Lexo libra ti, e ke në terezi. Demokratët i le në rrugë i prevë në besë, o i pabesë….

Kur do e nxirni atë librin me bashkëautorë me Ramën. “Si e bëtë PD kurban”..Shumë barbon je..Lëri librat, por mëso tabelën e shumëzimit”.

Ja këto disa nga komentet e demokratëve të cilat po i sjellim në galerinë e meposhtme./CNA.

Lajmet e fundit nga