LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video - Emocione të forta në "Big Brother VIP"/ Luiz Ejlli i propozon Kiara Titos për martesë

22 Prill 2023, 23:53, Lifestyle CNA

Emocione të forta janë përjetuar këtë mbrëmje në spektaklin e "Big Brother VIP".

Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar, Luiz Ejlli përgatiti një surprizë të madhe për moderatoren Kiara Tito.

Pas sjelljes së ftohtë gjatë këtyre ditëve, Luizi i propozoi për martesë Kiarës.

Ajo shpërtheu menjëherë në lot dhe pranoi propozimin.

Gëzimit të tyre iu bashkuan edhe banorët e tjerë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga