LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Më e lumtur se kurrë/ Enca publikon foto me të dashurin

27 Dhjetor 2022, 17:46, Lifestyle CNA

Më e lumtur se kurrë/ Enca publikon foto me të dashurin

Enca Haxhia është padyshim një nga këngëtaret më sensuale dhe më të përfolura të shoëbizit shqiptar.

Sa i përket jetës private, sidomos kur bëhet fjalë për lidhjet romantike, Enca ka qenë gjithmonë shumë e fshehtë.

Pak kohë më parë, u zbulua edhe lidhja e saj me një djalosh të huaj, por ajo ka zgjedhur që fytyrën e tij të mos e tregojë.

Në disa foto të publikuara së fundmi, ku ajo shfaqet e veshur me veshje karakeristike festash, e mes kolazhit të fotove ishte edhe një foto me partnerin, por sërish këngëtarja ia ka mbuluar fytyrën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca)

Kujtojmë se pak ditë më parë Enca bëri edhe një ndryshim drastic në look-un e saj. Prej vitesh ajo kishte flokë bjondë, por ky fundvit e gjeti me flokët e kuqe zjarr./CNA.al

Lajmet e fundit nga