LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Grida Duma nis pushimet në bregdet/ Ja kush e shoqëron deputeten

16 Gusht 2022, 13:43, Lifestyle CNA

Foto-Grida Duma nis pushimet në bregdet/ Ja kush e shoqëron deputeten

Deputetja e PD-së, Grida Duma, ka nisur pushimet.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto dhe shfaqet e veshur me rroba të përshtatshme për plazh, kapele dhe një çantë kashte.

Duma mban për dore edhe mbesën e saj të vogël.

“Duke ecur me mbesën time të bukur drejt detit! Zemra ime Illyria!”, shkruan Duma krahas fotos me vogëlushen.

Fansat e saj e kanë komplimetuar si gjithmonë për stilin e saj të veçantë të veshjes./CNA.al

 

Foto-Grida Duma nis pushimet në bregdet/ Ja kush e shoqëron deputeten

Lajmet e fundit nga