LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

As Rama ‘nuk i rezistoi’ dot koncertit të Noizyt/ Ja çfarë bëri kryeministri

15 Gusht 2022, 10:46, Lifestyle CNA
As Rama ‘nuk i rezistoi’ dot koncertit të Noizyt/ Ja

Mbrëmjen e djeshme Noizy mbajti një koncert madhështor në sheshin “Nënë Tereza”, të quajtur "Alpha Show”.

Një numër i madh artistësh shqiptarë dhe të huaj dhuruan spektakël për disa orë për mijëra fansa që ishin mbledhur në shesh.

Megjithatë, ky koncert ka tërhequr dhe vëmendjen e Ramës.

Kryeministri ka hyrë LIVE në "Facebook" gjatë mesnatës, duke postuar një video nga momenti ku organizatori i eventit, Noizy, është ngjitur në skenë. “Tirana Live”, ka shkruar kreu i qeverisë krahas videos./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga