LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E kritikoi për foton me rroba banjo/ Eliona Pitarka nuk ia përton ndjekëses: Unë jam një super…

10 Korrik 2022, 20:47, Lifestyle CNA
E kritikoi për foton me rroba banjo/ Eliona Pitarka nuk ia përton
Aktorja Eliona Pitarka

Aktorja e "Klanifornia", Eliona Pitarka, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku nuk ngurron asnjëherë të tregojë format e saj bombastike.

Së fundmi, aktorja ka publikuar një foto me rroba banjo, ku vë në pah linjat e trupit, por kjo nuk është pritur mirë nga një ndjekëse, e cila e ka kritikuar në komente.

Më fal, po nuk del një mama kështu, më fal”, i ka shkruar një ndjekëse, e ndërsa aktorja nuk ka përtuar t’i kthejë përgjigje.

“Hahahahaha përse jo? Unë jam një super mama, jam një femer në karrierë, jam një femër qe e dua veten, unë mund t'i bëj të gjitha! Nëse nuk ndihem unë e plotësuar dhe e lumtur me veten time, si mund të jem një mama e qetë dhe e mirë? Duajeni veten mama, mos ndryshoni e të mendoni që gjithçka duhet të bëni është të mbylleni në shtëpi e të rrisni fëmijët”, i shkruan Eliona./ B.A. – CNA.al

E kritikoi për foton me rroba banjo/ Eliona Pitarka nuk ia përton

Lajmet e fundit nga