LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kamerat e “krimit” në rrugë/ Pas Shkodrës, aksion policor edhe në Vlorë

26 Janar 2023, 13:44, Kronika CNA
Kamerat e “krimit” në rrugë/ Pas Shkodrës, aksion
Foto ilustruese

Pas Shkodrës, aksioni për kontrollin dhe çmontimin e kamerave të krimit ka nisur edhe në qytetin e Vlorës.

Sipas asaj që raportohet në media, aksioni ka filluar ditën e sotme, teksa policia e Vlorës shprehet e rezervuar në dhënien e informacioneve.

Priten detaje nga aksioni, ku do të zbulohen nëse janë konstatuar kamera nga organizatat kriminale në rrugët e qytetit të Vlorës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga