LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dyshohet se ra nga lartësia/ Gjendet trupi i pajetë i 52-vjeçarit në Elbasan

20 Janar 2023, 12:14, Kronika CNA

Dyshohet se ra nga lartësia/ Gjendet trupi i pajetë i

Policia ka gjetur ditën e sotme në Letan të Elbasanit, trupin e pajetë të shtetasit Gj. B., 52 vjeç, banues në Tiranë.

Paraprakisht, dyshohet se 52-vjeçari ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe për pasojë, ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij rasti./ CNA.al

Lajmet e fundit nga