LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vetëvritet me armë 63-vjeçari në Tiranë

19 Janar 2023, 20:43, Kronika CNA
Vetëvritet me armë 63-vjeçari në Tiranë
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Prush, Gropaj të Tiranës.

Dyshohet se është vetëvrarë me çifte, në banesën e tij, shtetasi me iniciale B. B., 63 vjeç. 

Nga informacionet e para, ende nuk dihen arsyet që kanë dërguar 63-vjeçarin drejt këtij akti ekstrem. 

Ndërkaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga