LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident në Lezhë/ Furgoni përfundon në kanal

24 Janar 2023, 15:01, Kronika CNA

Aksident në Lezhë/ Furgoni përfundon në kanal

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Lezhë.

Mësohet se një furgon pasagjerësh ka rrëshqitur dhe ka përfunduar në një kanal në Lezhë.

Ende nuk është raportuar për të lënduar.

Policia mbërriti menjëherë në vendngjarje, ndërsa po punohet për nxjerrjen e furgonit nga uji./CNA.al

Lajmet e fundit nga