LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Pezullohet gjyqtarja/ U shfaq gjysmë e zhveshur dhe me cigare në seancën gjyqësore

25 Nëntor 2022, 09:10, Kosova & Bota CNA

Video-Pezullohet gjyqtarja/ U shfaq gjysmë e zhveshur dhe me cigare

Një gjyqtare në Kolumbi është pezulluar me 3 muaj pasi u shfaq gjysmë e zhveshur dhe duke tymosur një cigare gjatë një seance gjyqësore "online" në "Zoom".

Vivian Polania fiku kamerën e laptopit pasi u paralajmërua nga një prej të pranishmëve se po shfaqej me të brendshme, por videoja vetëm 33 sekonda u bë menjëherë virale. Ankesa u bë nga një avokat që çoi më pas në pezullimin e 34-vjeçares, shkruan "A2 CNN".

Kjo nuk është hera e parë që kjo gjyqtare bëhet pjesë e lajmeve të tilla në media. Dy vjet më parë, ajo reagoi ashpër ndaj kritikave ndaj saj pasi shfaqej me bikini në rrjetet sociale, ku ekspozonte muskujt dhe tatuazhet.

 

 

 

Lajmet e fundit nga