LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në konferenca e zë gjumi, por ja çfarë thotë Biden për seksin

26 Shkurt 2024, 10:27, Kosova & Bota CNA

Në konferenca e zë gjumi, por ja çfarë thotë Biden

Presidenti Joe Biden ka deklaruar se çelësi i një martese të gjatë dhe të qëndrueshme është "seksi i mirë", sipas një libri të ri për Zonjat e Para të vendit, që hedh në qendër të vëmendjes romancën e tij 47-vjeçare me Jill Biden.

"Gruaja amerikane, transformimi i Zonjës së Parë moderne, nga Hillary Clinton në Jill Biden", u autorizua nga korrespondentja e Shtëpisë së Bardhë të "New York Times", Katie Rogers, dhe doli këtë javë.

Pjesa për seksin përfshin vetëm disa paragrafë në librin me 276 faqe, por tashmë ka krijuar tituj.

Rogers shkruan se Biden zgjodhi të mos kandidonte për president në vitin 2004, duke thënë se kishte pak interes për të kandiduar pasi preferonte të qëndronte në shtëpi me gruan e tij dhe të bënte seks teksa fëmijët ishin në gjumë.

“Më mirë do të jem në shtëpi duke bërë dashuri me gruan time derisa fëmijët e mi janë në gjumë,” tha ai.

Libri përshkruan ankthin që përjetoi Joe Biden kur gruaja e tij e parë, Neilia, vdiq në një aksident automobilistik në vitin 1972 së bashku me vajzën e tyre Naomi.

Ai dhe Jill u martuan në vitin 1977, por u deshën pesë propozime nga Biden për ta bërë Jill të binte dakord./ CNA

Lajmet e fundit nga