LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Naim dhëndri ideal”/ Gazetarja zbulon një lidhje tjetër mes familjeve Murseli dhe Ademaj

5 Dhjetor 2023, 23:04, Kosova & Bota CNA

“Naim dhëndri ideal”/ Gazetarja zbulon një lidhje

Gazetarja Evis Ahmeti thotë se Naim Murseli ishte dhëndri ideal  në sytë e të tjerëve.

Sipas Ahmetit ai i kishte dhënë një liri të madhe Liridonës.

Gjithashtu gazetarja zbuloi dhe një lidhje tjetër që ka mes familjes Murseli dhe Ademaj.

Nusja e vëllait të Liridonës është vajza e hallës e Naim Murselit.

“Në dhoma thanë që Naimi ishte një dhëndër ideal. I linte Liridonës një liri të madhe. Ishte një çift ideal në sy të të gjithëve. Nusja e Leonardit është vajza e hallës së Naimit. Nuk ka hakmarrje në këto familje. Është abuzive. I kishte lënë një lloj pavarësie dhe 17 ditët e fundit ajo ka qëndruar tek familja pasi po bënin arredimin e shtëpisë. Ditën e enjte kam qenë në transmetim të drejtpërdrejtë por nga burimet e mia në Prokurori kanë kërkuar që të lihet çështja e grabitjes. Ditën e premte 2 orë para varrimit pyeta Shaban Murselin si është njohur çifti.”, tha gazetarja Evis Ahmeti./ CNA

Lajmet e fundit nga