LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jini vigjilentë për të kapur mundësitë këtë javë/ Çfarë kanë parashikuar yjet për punën?

12 Qershor 2022, 08:53, Horoskopi CNA

Jini vigjilentë për të kapur mundësitë këtë

Dashi

Në punë po vijnë lajme të mira. Të premten do të mund të realizoni disa projekte dhe intervista.

Demi

Në punë gjithçka po përmirësohet. Po mendoni për një ndryshim, por kini kujdes sepse dikush përreth jush do të duhet të paguajë për gabimet.

Binjakët

Në punë ju pëlqen të eksperimentoni, të bëni gjëra të reja dhe tani do të merrni shumë kënaqësi. Propozimet do të vijnë, sidomos të premten!

Gaforrja

Në punë nuk keni pranuar një pozicion të rëndësishëm, ndoshta nga frika se mos keni shumë përgjegjësi. Jeni marrë vesh për disa ndryshime, por tani duhet t’u kushtoni vëmendje shpenzimeve!

Luani

Në punë, zgjedhjet tuaja do të jenë pozitive: vlerësime të mira gjatë rrugës. Përfitoni nga mundësitë.

Virgjëresha

Në punë, kini kujdes nga diskutimet me shefin ose një koleg, lërini gjërat të shkojnë në rrjedhën e tyre, kushtojini vëmendje angazhimit që do të duhet të përfundoni të mërkurën!

Peshorja

Në punë jeni pak të lodhur, por java është interesante. Saturni është në anën tuaj, por Jupiteri vendos kufizime.

Akrepi

Në punë, përpiquni të rishikoni financat tuaja, keni shpenzuar shumë, ndoshta keni marrë më pak. Mos u besoni të gjithëve, përqendrohuni te vetja dhe aftësitë tuaja!

Shigjetari

Në punë po vijnë mundësi të mira, ndoshta do të keni mundësi të nisni një program, një projekt që ka kohë që është ndërprerë dhe kënaqësitë nuk do të mungojnë!

Bricjapi

Në punë mundohuni të jeni të kujdesshëm sepse Jupiteri është në kundërshtim, ndaj është mirë të qëndroni të qetë. Jeni të zemëruar, ndoshta është dikush që nuk po i kryen angazhimet e tij.

Ujori

Në punë, përpiquni të shikoni përreth, sepse ndryshimet janë afër: ata që punojnë në një kompani tashmë mund të kërkojnë një transferim. Qëndroni larg diskutimeve dhe polemikave!

Peshqit

Në punë, tani gjithçka mund të fillojë sërish, edhe nëse java nis me tërheqje. Mos u shqetësoni, keni mjaft kohë për të filluar nga e para, për të rimarrë projekte të mëdha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga