LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Plas" in "Compatible"/ Eda fierce debate with the columnist: You have a low standard

2022-09-24 10:58:00, Lifestyle CNA

"Plas" in "Compatible"/ Eda fierce debate with the

Fierce debates and clashes were recorded yesterday in the love show "Purputhen".

After the conflict between the girls two days ago, another clash was recorded between Eda and opinion columnist Neda Balluku.

She criticized Eda for the way she talks about Jenny, pointing out that she is showing "low standards" by insulting another girl.

But it was precisely this statement that made Eda react even more harshly and inflame the situation even more.

Debate:

Eda: Unë me atë kam gjëra personale nga jashtë dhe fakti që ajo sot këtu mungon do të thotë që i përforcon ato që kam thënë unë.

Neda: O Eda kush je ti polici i moralit?

"Plas" in "Compatible"/ Eda fierce debate with the

Eda: Jo nuk jam, por në momentin që ajo më drejtohet mua me idiote, injorante, nuk e pranoj. Ajo e di shumë mirë çfarë di unë për atë.

Neda: Dua të të them diçka ty Eda. Unë mendoj që ty si vajzë kur të thuhet ‘bletë punëtore që shkon lule më lule’ dhe ti nuk ofendohesh do të thotë që ti je e para që i shan vajzat e tjera në këtë formë. Dhe kjo shpjegon të gjithë standartin e ulët që ti ke personalisht për tu mbrojtur dhe të gjithë standartin e ulët që ti ke për t’i folur të tjerëve.

Eda: Kush je ti që më bën mua gjykimin e standartit? Se më thotë mua ai ‘bletë lule më lule’. Ti ishte ajo që më dole mua në mbrojtje. Kush jeni ju që më vendos mua standartin?

Neda: Ajo është një arsye më shumë pse më takon të ta them këtë gjë sepse isha unë që të dola në mbrojtje dhe çfarë ndodh? Ti bën të njëjtën sjellje kundrejt një vajze tjetër.

"Plas" in "Compatible"/ Eda fierce debate with the

Eda: Nëse ti do ta mbrosh është puna jote, as më intereson fare, gjithë Shqipëria të dalë në mbrojtje të saj nëse është e nevojshme. Ofendimi që ti sapo bërë ëshë më i rëndë se ai i Remilit. Nuk mi vendos ti standartet mua, si i kam unë të ulta apo të larta.

Neda: Nuk t’i vendos unë. E ke ti të vendosur Eda dhe e ke treguar standartin tënd.

Eda: This is a very big insult you are doing to me. Where do you see my standard?

Neda: Try to understand what I said Eda before you jump into this form. What I find with regret is the fact that you are not offended by the insults that are given to you because you are the one who is offensive in the first place. Night both at a low level, but each of you should receive the special tribute./ BA - CNA.al

Lajmet e fundit nga