LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nënë për herë të dytë/ Dalin foto e ëmba të Kloe Kardashian dhe bebes së saj

2022-09-22 20:32:00, Lifestyle CNA

Nënë për herë të dytë/ Dalin foto e ëmba

Djali i Khloé Kardashian dhe Tristan Thompson bëri një paraqitje të adhurueshme në premierën e sezonit 2 të "The Kardashians".

Kim Kardashian iu bashkua motrës së saj, 38 vjeç, në spital në episodin e së enjtes, së bashku me të ishte edhe Thompson.

“Jam shumë mirënjohëse”, tha Khloé për fëmijën e saj të dytë në një rrëfim. “Është një dhuratë kaq e bukur që ne mund ta kemi.

"Që nga dhjetori, ka qenë kjo re e errët që shfaqet mbi mua çdo ditë," vazhdoi ajo, duke iu referuar Thompson që e tradhtoi vitin e kaluar dhe bëri një fëmijë me Maralee Nichols.

Nënë për herë të dytë/ Dalin foto e ëmba

NDIQNI VIDEON

Lajmet e fundit nga