LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"TROPOJANE Beast"/ "hot" photos of Arjola Demir

2022-09-23 12:54:00, Lifestyle CNA

"TROPOJANE Beast"/ "hot" photos of Arjola Demir

Arjola Demiri is one of the most beloved Albanian actresses. Mostly she has played comedy roles, but she has never erased her sensitive side. 

Described as a "heroine mother", Arjola has been taking care of her children for years and has already provided them with a warm home that was given to her during "Big Brother VIP Albania". 

"TROPOJANE Beast"/ "hot" photos of Arjola Demir

Despite her life problems, she never forgets her femininity and always maintains a curated look, but without "breaking" too many frames. 

"TROPOJANE Beast"/ "hot" photos of Arjola Demir

Gjithsesi në këtu kemi përzgjedhur disa nga fotot më të "nxehta" të Arjola Demirajt, që pa frikë mund ta quajmë "Bishë Tropojane", kjo për shkak të trupit të saj të gjatë dhe prezencën autoritare që tregojnë tiparet e saj prej një malësoreje origjinale./CNA.al 

 

Lajmet e fundit nga