LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

It made the model Arta Nitaj cry/ Ami publicly reacts to the words that Ermali says publicly

2022-09-23 09:39:00, Lifestyle CNA

It made the model Arta Nitaj cry/ Ami publicly reacts to the words that Ermali

Ermal Mamaqi and Amarda Toska are one of the "earliest" showbiz couples. They have never been "loud" with their relationship, but they still enjoy repstekt and kindness from people, who are always curious about their relationship. 

The couple's social media posts are generally work-related, but they also often communicate with their followers, who have been loyal and have followed them since their inception. 

Së fundmi Ami ka realizuar një "Ask Me A Question/Më pyet" me ndjekësit në rrjetin social në Instagram, ku mes shumë pyetjeve nuk munguan edhe ato për raportin e saj me Ermalin. 

Një ndjekës shkruan: "E këshillon ndonjëherë Ermalin për komentet që jep publikisht?"

Ami tregon se ajo flet për gjithçka me Ermalin, por për gjërat që ai thotë publikisht nuk mendon se ka nevojë për konsultë.

“Ne komunikojmë shumë për çdo gjë që e quajmë të rëndësishme. Ndërsa për atë që thotë në publik nuk mendoj se duhet të këshillohet akoma se është boll i përgjegjshëm se çfarë thotë. Ermali ka një të mirë të madhe që është shumë i hapur ta thotë troç atë që mendon dhe kështu bën. Kuptohet që në disa raste ka edhe të lënduar.”– përgjigjet Ami.

It made the model Arta Nitaj cry/ Ami publicly reacts to the words that Ermali

We recall that a few days ago Ermali had a funny phrase towards the model Arta Nitaj, who has recently joined the dance format "Dance With Me Albania", a comment which was faced in public by Arta, but since then the headline .com reported that the model cried backstage. In the context of this, it is thought that the follower's question was also addressed, as the situation is still fresh./ CNA.al

Lajmet e fundit nga