LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Goce eats some chops"/ Elhaida Dani "prey" of bullying comments about weight, reacts publicly

2022-09-26 14:57:00, Lifestyle CNA
"Goce eats some chops"/ Elhaida Dani "prey" of bullying
Elhaida Dani

Elhaida Dani recently returned to Albania, where she has already become part of the "Dancing With The Stars" format. She appeared very happy to be enjoying the "air" of her homeland and on this occasion she made a post on social networks from a bar in Tirana. 

Askush nuk mund t'a imagjinonte, e aq më pak vetë artistja se një foto e thjeshtë do t'a shndërronte atë në "viktimë" të bullizmit. Çudi e madhe me shqiptarët në fakt, pasi nuk duan as njerëz të "mbushur" as njerëz elegantë, por edhe po t'ua vësh në dukje "që nuk dini çfarë doni", komentet nuk i ndalin. 

"Goce eats some chops"/ Elhaida Dani "prey" of bullying
Elhaida Dani
Fotoja e postuar në rrjetet sociale

Shumë prej ndjekësve të saj kanë shpërthyer në komentet që kanë të bëjën me veshjen, dhe me peshën e saj.

“S’ke nevojë të zhvishesh o bilbil mos u bëj si Tiranset ta marrsha”,
“Si quhet kjo veshja ,nqs quhet e tillë”,
“Goce fillo të hash ndonjë berxollë se je bërë kockë e lekurë e mrapa një gotë verë”,
“Nuk dukesh mirë me këtë veshje”, “Çfarë të ka gjetur, që të paskan dal brinjtë jashtë”,
“Ti je super artiste por sinqerisht shto ca kile se do dukesh më mirë”, ishin vetëm një pjesë komenteve në postimin e Elhaidës.

"Goce eats some chops"/ Elhaida Dani "prey" of bullying

"Goce eats some chops"/ Elhaida Dani "prey" of bullying

"Goce eats some chops"/ Elhaida Dani "prey" of bullying

"Goce eats some chops"/ Elhaida Dani "prey" of bullying

Gjithsesi artistja e gjendur në këtë situatë vendosi t'u kthente një përgjigjie komentuesve.

“E para : unë thjesht hodha në trup një veshje që e kam blerë dhe doja ta vishja para se të ikte vera… kujt ja mori mendja gjithë këto gjykime….

The second: I am human, it will happen that I gain some pounds and it will happen that I lose them. Until I have health, let the pounds come and go...
Have a good Sunday "- writes Elhaida Dani in her reaction./ CNA.al

"Goce eats some chops"/ Elhaida Dani "prey" of bullying

14:45 Lifestyle

Libri që

Duka dhe Dukesha e Sussex-it kishin shpresuar të transfero...

Lajmet e fundit nga