LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

He was filming a video while taking a shower/ The follower suddenly bursts into Bora Zemani, even the moderator is not lazy

2022-09-26 12:47:00, Lifestyle CNA

He was filming a video while taking a shower/ The follower suddenly bursts into

Bora Zemani, in addition to the fame she has gained as a character recently, she has always been distinguished for her beauty. Even in the time when she didn't have plastic surgery, she was always beautiful for the time and only with the new standards now, their old photos can look like they are not so beautiful. 

Ideja që gjithë personazhet VIP kanë krijuar tek publiku, se ata kanë shumë operacione plastike, flokë extation, e qerpikë fallco. Ndodh shpesh që edhe kur një personazh publik të ketë një aset të vetin si flokët, ngjyra e syve pa lente, apo qerpikë thjeshtë të lyer me rimel, publiku nuk i beson. 

Dhe një rast i tillë duket se i ka ndodhur së fundmi edhe moderatores Bora Zemani. Teksa po xhironte një video për kujdesin ndaj flokëve, ku shprehte dashurinë e saj për flokët e shëndetshëm që ka, një ndjekëse nuk e ka përmbajtur veten. 

"A shume i dua floket e shendetshem e te bukur ????
Edhe pse kjo ka qene pak e veshtire per mua keto vitet e fundit ku edhe kam abuzuar me lloj lloj torturash qe i kam bere flokeve te mi ????
Mendoja se duheshin shuuuume produkte e trajtime per te patur floke reklamash por ja qe mjaftojne edhe vetem 3 produkte kur zgjedh ato te duhurat!"- shkruan Bora krahas postimit të saj, teksa i bënte masazhim të lehtë kokës. 

Ndërkohë një ndjekëse u hodh duke shkruar:

"Dhe jaaaa një tufë extentions.."

"Ku i pe moj zemër?! Apo hajt kot të themi diçka"- ia ktheu Bora Zemani, duke nënkuptuar se flokët që ka nxjerrë në atë video janë origjinalë, pavarësisht se në raste të veçanta mund t'i shtojë për efekt të dukjes skenike./CNA.al

He was filming a video while taking a shower/ The follower suddenly bursts into

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Lajmet e fundit nga