LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

From head to toe dressed in white at Armina and Shkëlzen's wedding/ Fans "crucify" the famous singer

2022-09-26 12:13:00, Lifestyle CNA

From head to toe dressed in white at Armina and Shkëlzen's wedding/

Undoubtedly, the wedding of Armina Mevlani and Shkëlzen Berisha attracted all the attention of the public and the media, this after they decided to crown their marriage after 10 years of relationship. 

Arminal shone under the white veil, and enjoyed her wedding immensely, where she also performed in folk costume, where she danced the "Tropoja dance".

Among the guests there were many friends and relatives of the family, but also many VIP personalities, such as actors, moderators, singers, bloggers, etc., who honored the banquet with their participation. 

Ndër të ftuarit ishte edhe Eranda Libohova, e cila kishte zgjedhur një veshje totalisht të bardhë, me një xhaketë të bardhë dhe një fustan me pala. 

Në foton e postuar nga ajo duket se krahas respektit që kanë ndjekësit për të, ajo mori një lumë kritikash pikërisht për faktin se ka shkuar në dasëm me veshje të bardhë, gjë që sipas bestytnive/traditave shqiptare nuk është e pëlqyeshme, pasi vetëm nusja duhet të jetë  veshur me të bardha. 

From head to toe dressed in white at Armina and Shkëlzen's wedding/

From head to toe dressed in white at Armina and Shkëlzen's wedding/

From head to toe dressed in white at Armina and Shkëlzen's wedding/

From head to toe dressed in white at Armina and Shkëlzen's wedding/

Gjithsesi Eranda nuk ha hezituar t'iu përgjigjet ndjekësve, pak me të qeshur e pak me ironi se një xhaketë serioze e bardhë nuk krahasohet me vellon e një nuseje, dhe se veshja e saj asesi nuk ia rrëmben dot vëmendjen nuses./CNA.al

Lajmet e fundit nga