LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

They broke up with Melissa because they were toxic/ Andi i Puputhen suddenly posts a photo that "starts a debate"

2022-09-26 14:31:00, Lifestyle CNA

They broke up with Melissa because they were toxic/ Andi i Puputhen suddenly

The much-talked about "Purputhen" couple, Andi Shehu and Melsia Lleshi, have long since made their separation public. 

The news made the rounds of the network immediately, where the first hints about the reasons for the separation started. However, the pair spoke to the media, where they stated (separately) that they fought a lot and that their relationship was somewhat toxic. 

Gjithsesi teksa duket se rrugët e tyre janë ndarë, është sërish Andi ai që së fudnmi ka bërë një InstaStory, ku duket dora fine e një vajze. Menjëherë janë ngritur dyshimet se "ish-Përputhasi" ka nisur një lidhje të re, por ende nuk dihet çfarë ka ndodhur në të vërtetë.

They broke up with Melissa because they were toxic/ Andi i Puputhen suddenly

“Andi u largua nga bota”- shkruan dikush.
Një tjetër komenton: “Po, ti meriton më shumë.” 

Sakaq edhe vetë ndjekësit kanë aluduar se Andi është në një lidhje, kjo për shkak se ai ka qënë shumë pak aktiv në rrjetet sociale, gjë që ndodh me të dashuruarit në përgjithësi kur krijojnë lidhje të reja.

Sakaq kjo foto e Andit, vjen pak kohë pasi Melisa bëri një video me muzikën trendi të Tik-Tok të "STFU" të Digga D., trend ky që konsiston me një performancë të shkrutër nga vajza që këndon këngën dhe djali bëhet pjesë vetëm me dorën e tij. 

This is an "internet war" between two young people, maybe revenge, maybe to show Melissa that he is happy without her, this is not known, but in the end everyone's happiness is enough and that the photos and videos posted are not a problem big./ CNA.al

 Lajmet e fundit nga