LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Demi Rose më e nxehtë se kurrë më parë/ Mahnit në versionin Kleopatra

2023-01-20 17:08:00, Lifestyle CNA
Demi Rose më e nxehtë se kurrë më parë/ Mahnit në
Supermodelja Demi Rose 

Supermodelja Demi Rose njihet si një nga vajzat më provokuese dhe më të nxehta të Instagramit.

Kemi parë që bukuroshja britanike eksperimenton shpeshherë me look-un e saj.

Së fundmi, Demi Rose ka mahnitur ndjekësit me disa foto të sajat në versionin Kleopatra.

Me veshjen ngjyrë floriri, modelja vë në pah format e saj bombastike, ndërsa ka shkaktuar reagime të shumta të fansave të saj besnikë.

Për më tepër, shihni fotot në galerinë e mëposhtme./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga