LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Kristi doesn't insult anyone"/ Robert Aliaj: If she gets involved with Kejvina, she should forget me as a father

2023-01-17 10:28:00, Lifestyle CNA

"Kristi doesn't insult anyone"/ Robert Aliaj: If she gets

Kristi, the son of Robert Aliaj Dragot, who has become part of the "Big Brother VIP" house, has recently started getting closer to Kejvina Kthjella.

In a Skype connection to "ABC Morning", Robert revealed that his son is tied up and if he were to create a relationship with a showbiz girl he would no longer be his father. He emphasized that there are certain principles when it comes to the person who will create a family.

“Është një njeri që e jeton jetën për qejfin e vetë në fakt. Asnjëherë nuk ka dashur televizionin, kurrë nuk ka pasur prirje, te “Love Story” e hutuan ato dy producentet, e shkatërruan fare. Ai mori një pagesë të mirë dhe tha e di si është puna, do vijë të bëjë një gallat, një eksperiment këtu. Edhe praktikisht ai ishte shumë i qartë që në fillim si te “Big Brother”, i tha: ‘Unë nuk jam këtu për gjë, dashurinë e kam jashtë, këtu kam ardhur për famë’.

Shiko këtu ka një moment që duhet sqaruar. Kristi është një djalë shumë i edukuar dhe po të them që ai kurrë nuk do ta fyente një femër qoftë edhe e përdalë. Ai do të thoshte: “Kjo është një femër që duhet respektuar’. 

E para, unë nuk e ndjek fare, vetëm shoh se çfarë postohet. E kam neveri. Nuk e kam vetëm me ‘Big Brother’, por as veten nuk e shoh në ekran. Por Kristi ka thënë që nuk është tipi im, nuk e ka fyer. Po ndryshoi mendje Kristi, mua nuk më ka baba. Unë nuk e lë djalin tim, dmth nuk e pranoi që djali im të gjejë grua nëpër televizione. Unë nuk e kam shokë, e thash që kam djalë, e thash në këtë term.

Ai e di shumë mirë opinionin tim, unë nuk kam qejf të fusë në shtëpi një tip të shoëbizit, pa e paragjykuar fare në kuptimin e këtij shoëbizi sepse vetë kam qenë i shoëbizit, nuk e snoboj këtë gjë. Por unë dua një gjë me mend. Nuk dua një njëri me buzë, më pëlqen më shumë kur hap gojën ta ardhuroj, se sa kur heqin ndonjë gjë.

Kristi has these, he therefore said that it is not about romance because someone else is waiting for him outside. Kevin's character is very positive, this is very true. I don't have any kind of sensitivity, I have standards. When it comes to the family, we are serious", said Roberti.

Lajmet e fundit nga