LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Denoncimi i fortë/ Rozeta Dobi ka vjedhur 1 milionë euro, i ka në disa llogari bankare

9 Janar 2023, 22:55, Denoncim CNA
Denoncimi i fortë/ Rozeta Dobi ka vjedhur 1 milionë euro, i ka në
Fotomontazh

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, teksa ka folur për Rozeta Dobin, që vidhte banesat ku punonte si pastruese.

Spahiu tha në emisionin e Erla Mëhillit se ka informacione që pastruesja Rozeta Dobi ka mbi 1 milionë euro të vjedhura.

Sipas tij, këto para janë në disa llogari bankare, si dhe janë shpenzuar në sende të blera nga familja, si makina.

“Informacionet e fundit janë që pastrueses po i gjenden mbi 1 milionë euro të vjedhura. Aty përfshihen disa llogari bankare dhe llogariten edhe para të shpenzuara nga familja, sendet e blera si makina dhe llogaritet që shuma e vjedhur të shkojë në mbi 1 milionë euro”, theksoi juristi./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga