LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrasja në Rrëshen/ Policia 'blindon' qytetin, në kërkim të autorëve

26 Shtator 2023, 11:22, Aktualitet CNA

Vrasja në Rrëshen/ Policia 'blindon' qytetin, në

Policia ka ngritur pika kontrolli në çdo aks rrugor në Rrëshen si dhe vijon intensivisht krehja e zonës për kapjen e autorëve të vrasjes së 60-vjeçarit me iniciale M.B.

Ngjarja ndodhi rreth orës 10:40.

Persona ende të paidentifikuar vranë me armë zjarri shtetasin M. M. (B.) i cili kishte pak kohë që kishte dalë nga burgu.

Ndërkaq, grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për fiksimin e çdo prove që do të bëjë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorëve./ CNA

Lajmet e fundit nga