LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Miliona euro për një incenerator që nuk ekziston/ Plehrat “mbysin” Kamzën

6 Nëntor 2022, 13:07, Aktualitet CNA

VIDEO-Miliona euro për një incenerator që nuk ekziston/ Plehrat

Plehrat po mbysin qytetin e Kamzës. Një video e mbërritur së fundi në redaksinë e CNA.al, tregon një grumbull me plehra të përhapura, buzë rrugës, në një zonë të banuar.

Këto pamje janë regjistruar në rrugën “Muharrem Bajraktari”, në Laknas, Bashkia Kamëz.

Mbeturinat shihen ngado dhe kjo është kthyer në një shqetësim për banorët e asaj zone.

Ndërkohë që taksapaguesit shqiptarë paguajnë miliona euro për një incenerator që nuk ekziston, iu duhet të përballen herë pas here me një panoramë të tillë.

Kjo video tregon qartë se si është gjendja në rrethinat e Tiranës, ku pavarësisht se shqiptarët paguajnë miliona euro, ende duhet të shohin këtë pamje para shtëpisë apo zonës ku jetojnë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga