LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tre persona u helmuan në një lokal/ Ujësjellësi i Shkodrës: Konsumuan ujë të ambalazhuar

29 Dhjetor 2022, 12:31, Aktualitet CNA

Tre persona u helmuan në një lokal/ Ujësjellësi i

Ujësjellësi i Shkodrës ka reaguar pas lajmeve që qarkulluan në media lidhur me helmimin e tre personave në një lokal në qytet.

Ujësjellësi bën me dije se tre personat, nënë e bir dhe kamarieri i lokalit kanë konsumuar ujë të ambalazhuar dhe jo ujë çezme.

Kjo sipas tyre është konfirmuar edhe nga Prokuroria dhe Autoriteti Kombëtar i Ushqimit. / CNA.al

Tre persona u helmuan në një lokal/ Ujësjellësi i

Lajmet e fundit nga