LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Saimir Korreshi: Parlamenti është si çorbë derri

22 Nëntor 2022, 18:15, Aktualitet CNA
Saimir Korreshi: Parlamenti është si çorbë derri
Deputeti Saimir Korreshi

Deputeti Saimir Korreshi, i cili njihet për tipin e tij të drejtpërdrejtë dhe batutat, ka folur sot sërish pa filtra.

Korreshi u pyet në emisionin “Ftesë në 5” se cila është pjata që sipas tij simbolizon Parlamentin.

Korreshi tha se pjata ideale do të ishte “çorbë derri” pa e komentuar gjatë.

Krahasimi i tij me çorbën e derrit vjen pas seancave të fundit parlamentare ku ka pasur përplasje të forta mes deputetësh./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga