LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Laprakë/ Mjeti përplas 11-vjeçarin

17 Shtator 2023, 12:15, Aktualitet CNA
Aksident në Laprakë/ Mjeti përplas 11-vjeçarin
Foto ilustruese

Një aksident automobilistik ka ndodhur paraditen e kësaj të diele në Laprakë.

Rreth orës 11:15, në afërsi të fushës së sportit në Laprakë, dyshohet se një shtetas, duke drejtuar mjetin e tij, ka aksidentuar një të mitur 11 vjeç.

I mituri është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA

Lajmet e fundit nga