LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Peqin

18 Gusht 2023, 14:21, Aktualitet CNA

Aksident në aksin rrugor Elbasan-Peqin

Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë të premte në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe njëra prej tyre ka rënë në një fushë.

Nga aksidenti disa persona janë plagosur lehtë.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ndodhjes së aksidentit./ CNA

Lajmet e fundit nga