LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi javor për punën / Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

24 Prill 2022, 07:35, Horoskopi CNA
Horoskopi javor për punën / Çfarë kanë parashikuar

Ata që kanë një kontratë me afat të caktuar do të mund të kontraktojnë disa fitime deri në fund të muajit.

Situata e punës është pozitive. Ka nga ata që kanë vendosur të ndryshojnë jetën apo profesionin e tyre. Besoni intuitave tuaja.

Zgjidhja e problemeve është e rëndësishme. Është një sezon i mrekullueshëm për ata që kanë bizneset e tyre. Deri në maj, do të keni fitime të mira.

Keni ndjesinë se jeni harruar ose se nuk keni marrë shpërblimin e duhur për punën e bërë. Në mes të javës, mund të merrni një telefonatë të rëndësishme.

Edhe nëse gjërat do të lehtësohen nga maji, në ditët e fundit të prillit duhet të merreni me një marrëveshje apo kontratë. Është e rëndësishme të rikuperoni paratë e humbura.

Nuk ka nevojë të bëni hapa të gabuar, duhet të punoni më shumë. Një sinjal paralajmërues po vjen. Në maj dhe qershor do të jetë më mirë të mendoni me kujdes sesa të veproni me impuls.

Së shpejti do t’ju duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme. Testet e provimeve dhe sipërmarrjet e reja janë të favorizuara tani, por është më mirë që gjithçka të rregullohet deri në fillim të majit.

Ka pasur shumë transformime në muajt e fundit, duke përfshirë shkurtime për të kursyer para. Kjo javë sjell lajme të mira.

Jeni gati të largoheni sepse ka lajme të mira nga maji. Nëse keni një projekt të përgatitur, ai së shpejti do të zhvillohet në mënyrën më të mirë.

Ndryshime të mundshme në fushën profesionale. Nëse keni një mosmarrëveshje të vazhdueshme, përpiquni të lidhni një marrëveshje deri në ditët e para të majit.

Është koha për të menduar pozitivisht, prej disa kohësh keni filluar një lloj revolucioni. Jeni në qendër të vëmendjes, kini kujdes nga armiqtë.

Mos hezitoni të dilni përpara nëse keni nevojë të bëni një propozim ose të kërkoni një favor. Jupiteri së shpejti nuk do të jetë më në shenjë, por kjo nuk do të thotë humbje./ CNA.al

Lajmet e fundit nga