LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i ditës, 16 Prill 2022

16 Prill 2022, 05:59, Horoskopi CNA

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Do të ketë takime të reja për beqarët. Ndërsa në punë ka përmirësime, pavarësisht vështirësive që keni hasur të gjithë këto kohë

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Prisni dhe kini durim, vetëm kështu do të shmangni debatet në cift. Në punë ndiheni shumë të lodhur për shkak të përgjegjësive që keni.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Ditën e shtunë do të jeni shumë energjik, do të shijoni aventurat, por kërkoni diçka serioze. Në punë ka vështirësi në bashkëpunime, por gjërat po shkojnë mirë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Do të përjetoni ndryshime si në miqësi, ashtu edhe në dashuri. Nëse po punoni në një kompani, keni dëshirë që të lini gjithçka keni bërë deri tani për të nisur nga e para.

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Ka një dëshirë të madhe për të dashuruar, kjo është një kohë e mirë për ata që e duan vërtet njëri-tjetrin dhe gjithashtu për ata që kërkojnë dashuri.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Jeni të tensionuar nga brenda, por mos shpërtheni. Do të keni tension edhe në punë nëse nuk keni marrëdhënie të mira me shefin, ndaj matni fjalët tuaja.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Hëna është në shenjën tuaj dhe ju ndihmon të kapërceni keqkuptimet me partnerin. Nëse jeni i vetëpunësuar ose keni bërë një kërkesë për rritje page, prisni rezultat.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Mendohuni mirë përpara se të flisni. Jeni pak të rraskapitur dhe të lodhur. Merrni kohë për dashurinë. Nëse jeni të lodhur nga puna, bëni diçka tjetër.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Është koha për të përmbledhur atë që ka ndodhur në dashuri. Jeni më i qetë, situata ka ndryshuar shumë. Në punë mund të ketë ndryshime dhe mund të përfitoni nga të tjerët.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Të shtunën do të vini në dyshim lidhjen tuaj. Kujdes nga fjalët që përdorni. Nëse keni një provim, është më mirë ta shtyni për disa ditë.

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Dëshironi të rifilloni një lidhje të re, por kujdes nga gabimet që keni bërë. Mundësitë për promovime dhe propozime të mira janë në rrugë e sipër!

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Në dashuri ndiheni të përmbushur, ju duket sikur keni zgjidhur disa probleme. Intuita juaj e punës është e jashtëzakonshme!

Lajmet e fundit nga