LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zhduket një 44-vjeçar/ Familjarët në alarm

4 Prill 2022, 08:50, Aktualitet CNA

Një ngjarje e rëndë është raportuar në Vlorë ditën e sotme, ku sipas Policisë bëhet me dije se një 44-vjeçar është larguar nga banesa e tij prej ditës së shtunë.

?Në Komisariatin e Policisë Vlorë ka bërë kallëzim shtetasi A. Ç., 56 vjeç, banues në lagjen ?Kushtrimi?, Vlorë, se nipi i tij, shtetasi B. R., 44 vjeç, banues në lagjen ?29 Nëntori?, është larguar nga banesa më datë 02.04.2022 dhe nuk është kthyer më?, njofton Policia./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga