LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“U përpoqën të na linin në errësirë”/ Muka: Me 6 Mars do të bëjmë ndryshimin

20 Shkurt 2022, 16:38, Politikë CNA

Kandidati i koalicionit ?Shtëpia e Lirisë? për Durrësin, Ardian Muka po zhvillon një takim me banorët e zonës së ish Kënetës në Durrës, ku prezent janë deputeti Oerd Bylykbashi dhe ish kryeministri Sali Berisha.

Muka është shprehur në fjalimin e tij se, me datë 6 Mars do të bëjnë ndryshimin e madh për Durrësin dhe Shqipërinë.

?Forcat e errësirës u përpoqën të na linin në errësirë, por zemrat tuaja ndezën dritën, atë dritë që me datë 6 mars do të tregojmë se do të bëjmë ndryshimin e madh për Durrësin dhe Shqipërinë

Doja tu uroja 20 shkurtin, festën e demokracisë, ditën kur vendosëm që e ardhmja jonë është në demokraci dhe jo në diktaturë?, ka thënë Muka./A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga